Ledelse og ansatte

Ledelsen

 

Rektor Audun Aardal
Tlf 22074212, audun.aardal@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor Thomas Hansen (ansvar for 5. - 7. trinn)
Tlf 22074211, thomas.hansen@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør Linda Dybendal (ansvar for 10. trinn)
Tlf 22074219, linda.dybendal@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør Kjersti Haug (ansvar for 1. – 4. trinn)
Tlf 22074214, kjersti.haug@ude.oslo.kommune.no

Fungerende undervisningsinspektør Solveig Kårhus Hervig (ansvar for 8. – 9. trinn)
Tlf 22074215, Solveig.Hervig@ude.oslo.kommune.no

Leder aktivitetsskolen Anita B Curran

Tlf 22074234, anita.barbara.curran@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjon og vedlikehold

 

Sosiallærer 8. – 10. trinn Torunn E. Silva
Tlf 22074221, torunn.silva@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 5. – 7. trinn Frøydis B. Følling
Tlf 22074235, froydis.folling@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 1. – 4. trinn Johanna Gjelsvik
Tlf 22074230, johanna.gjelsvik@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer Frøydis og Johanna kan og nås på telefon 98407477

Rådgiver Kari S. Andreassen
Tlf 22074210, kari.andreassen@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder Lennart Nordenflycht
Tlf 22074210, Lennart.Nordenflycht@ude.oslo.kommune.no

Sekretær Heidi Linnes
Tlf 22074210, heidi.linnes@ude.oslo.kommune.no

Vikarinnkaller Bente Nordby
Tlf 97074144, vikaraarvoll@gmail.com

Driftsleder Nenad Rabasovic
Tlf 91695606, nenad.rabasovic@ude.oslo.kommune.no

IKT-ansvarlig Tariq Iqbal
Tlf 92033787, mohami0305@osloskolen.no

IKT-ansvarlig Masud Khalid
Tlf 97774270, makha020@osloskolen.no

Renholdsleder Mona Johansen
mona1906@osloskolen.no

Renholder Lene Eriksen 

Renholder Gunn Wenche Hjort